Srandovní meme tričko – Dat ass

Dat ass (to je zadek) je internetová meme, který vznikla v roce 2007 z fotografie amerického rappera Rich Boye při jeho návštěve ve studiu MTV. Od té doby se vyskytuje v různých podobách. My vám tuto hlášku přinášíme s fotkou této roztomilé kočičky. Tričko mluví za Vás, a první krok na párty bude o to jednodušší, jak pro holky tak pro kluky!:)

meme-tricko-dat-assMeme tričko dat ass pánské Meme tričko dat ass pánské momentka Meme tričko dat ass holka kluk Meme tričko dat ass detail potisk

Detail trička1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hlasovalo, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

(Pokračování textu…)

Klíčová slova, kterými jste nalezli toto tričko:

Meme trička – Ukážeš mi pindíka, Ukážeš mi kozičky

Tričko Ukážes mi pindíka je rozhodně zajimavá volba. Nesmíte se brát moc vážně a urcitě s ním zažijete hodně legrace na párty nebo i na procházce městem. Meme tričko je hlavně pro holky, ale jak vidíte na fotkách máme i pánskou variantu.

Meme tričko ukážeš mi pindíkaMeme tričko ukážeš mi pindíka detail potiskMeme tričko ukážeš mi pindíka momentka holka s klukem Meme tričko ukážeš mi pindíka momentka kluk Meme tričko ukážeš mi pindíka momentka holka

Detail Meme trička

Tričko Ukážeš mi kozičky je pro všechny odvážné kluky, kteří se nebojí jít rovnou na věc. Zažijete určitě spoustu srandy, odmítnutí, ale co když to jednou vyjde?:) Tričko máme i pro holky!:)

Meme tričko ukážeš mi kozičkyMeme tričko ukážeš mi kozičky detail potisk Meme tričko ukážeš mi kozičky kluk Meme tričko ukážeš mi kozičky holka Meme tričko ukážeš mi kozičky holka s klukem

Detail Meme trička1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hlasovalo, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Meme tričko – Bacha vole jsem citlivý – citlivá

Meme trička jsou opět tady. Tentokrát tak zvaný happy cuteness overload guy. V českém podání  bacha jsem citlivý. Dojímáte se často, tak varuj okolí tiímto skvělým meme tričkemPro kluky je připravena verze Bacha vole jsem citlivý a pro holky Bacha vole jsem citlivá.

Meme tricko bacha vole jsem citlivaMeme tricko bacha vole jsem citlivy Momentka meme tricka bacha vole jsem citlivy  Logo meme tricka bacha vole jsem citliva Momentka meme tricka bacha vole jsem citliva

Detail trička1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hlasovalo, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

(Pokračování textu…)

Meme tričko – Meme Legends

Všechny nejznámější Meme postavy na jednom tričku. Tričko pro opravdové fandy meme komiksů je tady! Trollface, Bitch please, Forever alone, LOLCuteness overload, Nyon cat, Pedo bear a mnoho dalších. Je to jednoduché nevíš jakou meme máš nejradši, tak je kup všechny v jednom!:)

Meme tricko meme legends damske

Meme legendy pro holky

Meme tricko meme legends - panske

Meme legendy pro kluky

Meme tricko meme legends momentka holka Meme tricko meme legends momentka kluk Meme tricko meme legends logo

Meme tričko detail1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hlasovalo, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

(Pokračování textu…)

Meme tričko – Grumpy cat

Z týdletý kočičky se stal fenomén. Nevrlá Grumpy cat Vám nikdy neřekne nic povzbudivýho. Jestli chceš potrápit svý kamarády a být taky tak trochu nevrlej, tak si oblíkni tričko s meme Grumpy cat a dej jim všechno pořádně sežrat!:)

Vtipne meme tricko grumpy cat pro kluky

Meme tričko Grumpy cat pro kluky

Vtipne meme tricko s grumpy cat pro holky

Meme tričko Grumpy cat pro holky

Detail trička s grumpy cat1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 hlasovalo, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

(Pokračování textu…)

Meme tričko – trollface

Jsi správný troll! Nenecháš v diskuzích na nikom nit suchou. Správcové stránek nevědí co s tebou a hromadně odcházejí poraženi? Meme tričko trollface je správná volba! Jednoduchý design, ale o to výstižnější. Jestli má s tebou někdo problém a tobě je to uplně šumák, kupuj tričko trollface!

Meme tricko trollface damske

Meme tričko trollface dámské – barva bílá

Meme tricko trollface panske

Meme tričko trollface pánské – barva bílá

meme tričko detail1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hlasovalo, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

(Pokračování textu…)

Meme tričko – Bitch please

Líbí se ti Meme? Tak pro tebe je ideální právě toto tričko s vtipným nápisem Bitch please. Jedná se o jedno z nejoblíbenějších triček v kategorii, tak neváhej a kup si ho ještě dnes a buď cool! Významy jsou různorodé jako “ koho to jako zajímá, svedení problému na někoho jiného, škodolibost „.

Meme tricko btich please damske

Vtipné meme tričko bitch please – dámské

Meme tricko btich please panske

Vtipné meme tričko bitch please – pánské

Detail meme trička1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hlasovalo, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

(Pokračování textu…)

Top