Viralbrothers doplňky

Sortiment Viralbrothers shopu se rozrůstá. Už nejde jenom o trička, ale kluci ji připravili několik zajímavých doplňků, které by rozhodně neměli chybět žádnému pořádnému fanouškovi.

Parádním doplňkem jsou skvělé silikonové náramky Viralbrothers. Svítivě zelený s černým nápisem nebo černý s bílým nápisem. Kup si jeden nebo nakombinuj oba dva naráz. Ve tmě svítí, takže už se kamarádům na párty nikdy neztratíš!:) A to nejlepší nakonec! Náramek získate zdarma, když si koupíte dvě trička Viralbrothers!

viralbrothers-naramek-cerny viralbrothers-naramek-zeleny viralbrothers-naramky viralbrothers-naramky-detail

Objednej Viralbrothers náramky

Je zima, takže ti určitě příjde vhod čepice. Viralbrothers nabízí jednoduchý černý kulich se zeleným logem Viralbrothers, který tě zahřeje v každé situaci.

viralbrothers-cepice

Objednej Viralbrothers kulicha

Čeněk a Erik kluci z plakátu? Ano je to tak, Viralbrothers plakát s vlastnoručními podpisy kluků čeká jenom na tebe. Takže jestli chceš, aby na tebe kluci každé ráno vykoukli v sexy letním oblečku, tak si už objednávej třeba v kombinaci s nějakým viralbrothers tričkem!

viralbrothers-plakat viralbrothers-plakat-podpisy

Objednej Viralbrothers plakát

Opakování je matka moudrosti a samozřejme, že jedním z nejlepších doplňků od Viralbrothers je tato papírová peněženka. Podívejte se na předváděcí video!

viralbrothers-penezenka-back viralbrothers-penezenka-front

Objednej Viralbrothers peněženku1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hlasovalo, průměr: 5,00 z 5)

Loading...

Sdílej tričko, jestli se ti líbí!

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *